Technický dozor

ÚvodNaše služby
Naše firma zajišťuje stavební a technický dozor nebo autorský dozor pro objekty pozemních staveb. Zajistíme provádění stavby dle projektové dokumentace a dle platných předpisů a norem. Zabráníme provedení nekvalitních prací a použití nekvalitních materiálů. Zároveň ohlídáme důsledné vedení stavební administrace. Jsme na straně investora a ohlídáme optimální řešení realizace stavby, šetřící jeho zájmy i peněženku.

Kdy potřebujete stavební dozor?

Stavební dozor potřebujte vždy, když jste se rozhodli stavět svépomocí. Pokud si najmete firmu, odpovídá za stavbu ona. I v tomto případě však doporučujeme nezávislý stavební dozor. Během výstavby proti sobě totiž mohou stát dva odlišné zájmy: Na jedné straně stojí ten, kdo dům staví (investor) a na druhé straně stavební firma, která bohužel ne vždy staví kvalitu před vlastní zisk.
Je důležité, aby stavební dozor zahájil činnost ještě před samotným začátkem stavby. Jedině tak může dobře poradit nejen s vhodným řešením stavby, ale také předejít budoucím problémům, které by mohly stavbu prodražit.

Rozdíl mezi stavebním a technickým dozorem

stavební dozor je ze zákona povinný, zajišťuje stavbu svépomocí v souladu s požadavky stavebního zákona a musí být vykonáván autorizovanou osobou,
technický dozor je vykonáván na základě příkazní smlouvy, hlídá zájmy investora při realizaci stavební firmou.

Zaujala vás naše společnost? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Jméno společnosti
INGPRO CZ s.r.o.
Adresa
Na Náspu 3057, 466 01 Jablonec nad Nisou
IČO: 25429329
DIČ: CZ25429329
Tel./Fax.
 +420 483 713 989

Napište nám

© 2024 INGPRO CZ s.r.o.
|
Zásady ochrany osobních údajů
Vyrobilo studio